biznes technologie innowacje
technologiczna strona biznesu
biznes technologie innowacje
najważniejsze informacje zebrane w jednym miejscu

O nas

Massachusetts Institute of Technology (MIT)

Światowe centrum łączące nowe technologie i biznes, a jednocześnie uczelnia, która od wielu lat plasuje się na pierwszych miejscach w QS World University Rankings ®.

„MIT Sloan Management Review”

Magazyn liderów cyfrowej transformacji oraz pionierów wykorzystania nowych technologii w biznesie, wydawany przez Massachusetts Institute of Technology od 1959 roku. Ten uznany na świecie tytuł stanowi międzynarodowe forum dla innowatorów zarządzających firmami przy wykorzystaniu nowych technologii.

„MIT Sloan Management Review Polska”

Wydawana od 2019 roku przez ICAN Institute rodzima edycja amerykańskiego magazynu, ukazująca się zarówno w formie papierowej, jak i cyfrowej. To jednak nie tylko kwartalnik zawierający przekrojowe teksty amerykańskie i polskie na temat technologii w biznesie, ale także strona internetowa zasilana codziennie nową porcją informacji i inspiracji. Pod parasolem „MIT Sloan Management Review Polska” organizowany jest także cykliczny kongres Digital Leadership & Technology, podczas którego prelegenci z całego świata wskazują tysiącom uczestników najlepsze praktyki w dziedzinie cyfrowej transformacji przedsiębiorstw.