Najpopularniejsze tematy:

O nas

Massachusetts Institute
of Technology (MIT)

Światowe centrum łączące nowe technologie i biznes, a jednocześnie uczelnia, która od wielu lat plasuje się na pierwszych miejscach w QS World University Rankings®.

„MIT Sloan Management Review”

Magazyn liderów cyfrowej transformacji oraz pionierów wykorzystania nowych technologii w biznesie, wydawany przez Massachusetts Institute of Technology od 1959 roku. Ten uznany na świecie tytuł stanowi międzynarodowe forum dla innowatorów zarządzających firmami przy wykorzystaniu nowych technologii.

„MIT Sloan Management Review Polska”

to magazyn wydawany na licencji Massachusetts Institute of Technology, uznawanej w aktualnych rankingach za najlepszą uczelnię na świecie. Łącząc nasz magazyn z wydawanym dawniej „ICAN Management Review” rozszerzymy jego biznesowo-technologiczny charakter o materiały przygotowywane z polskimi ekspertami i badania z polskiego rynku. W ten sposób w jednym tytule połączyliśmy wiedzę z czołowych międzynarodowych ośrodków naukowych z doświadczeniami praktyków i twórców sukcesu globalnych i krajowych firm. Na łamach dwumiesięcznika inspirujemy liderów i menedżerów do nowych pomysłów i podpowiadamy, jak wdrażać przełomowe idee biznesowe i technologiczne, by budować trwały wzrost i być zawsze o krok przed konkurentami.