biznes technologie innowacje
technologiczna strona biznesu
biznes technologie innowacje
najważniejsze informacje zebrane w jednym miejscu

Masz pytanie? Sprawdź, czy odpowiedź nie jest dostępna od ręki.

 1. Jakie są warianty prenumeraty ICAN Business Insight?

 2. Ile kosztuje prenumerata?

 3. Jak zamówić prenumeratę?

 4. Czym jest ICAN Digital Services?

 5. Jak uzyskać dostęp do cyfrowej biblioteki wiedzy?

 6. Jak działa myICAN?

 7. Jak zalogować się do konta myICAN?

 8. Na jaki okres zawierana jest umowa?

 9. Jaki jest koszt dostawy?

 10. Jakie są formy płatności za prenumeratę?

 11. Co zrobić w przypadku problemów z płatnością elektroniczną?

 12. Jak mogę zapoznać się z regulaminem prenumeraty?

 13. Czym jest ICAN Institute?

Jakie są warianty prenumeraty ICAN Business Insight?

Roczna prenumerata ICAN Business Insight jest dostępna w trzech głównych wariantach, różniących się między sobą dostępnością dodatkowych treści oraz ceną.

Oferowane przez nas główne opcje prenumeraty to:

 • Prenumerata Basic, oferująca roczną subskrypcję magazynów „ICAN Management Review” i „Harvard Business Review Polska” oraz wydania specjalne i dodatki tematyczne w wersjach papierowych i online. Cena tego wariantu to 1099 zł.

 • Prenumerata Advanced, rozszerzająca ofertę prenumeraty Basic o pełny dostęp do cyfrowej biblioteki wiedzy, książkę oraz zniżki na szkolenia biznesowe i konferencje organizowane przez ICAN Institute. Cena tego wariantu to 1699 zł.

 • Prenumerata Premium, rozszerzająca ofertę prenumeraty Advanced o roczny dostęp do 5 wybranych modułów szkoleniowych ICAN Business Advisor® i stałą zniżkę w sklepie internetowym ICAN. Cena tego wariantu to 2099 zł.

Jeśli potrzebujesz porady, który wariant prenumeraty z naszej pełnej oferty najlepiej odpowie na Twoje potrzeby, zadzwoń pod numer: 22 11 33 702.

Ile kosztuje prenumerata?

Koszt prenumeraty ICAN Business Insight jest uzależniony od wybranego wariantu. W naszej ofercie znajdują się trzy główne propozycje prenumeraty, różniące się między sobą dostępnością dodatkowych treści oraz ceną. Oferowane przez nas opcje prenumeraty to:

 • Prenumerata Basic w cenie 1099 zł,

 • Prenumerata Advanced w cenie 1699 zł,

 • Prenumerata Premium w cenie 2099 zł.

Szczegółowe informacje o każdym z wariantów prenumeraty znajdziesz na stronie: ican.pl/prenumerata.

Jak zamówić prenumeratę?

Najwygodniejsza forma zamówienia prenumeraty ICAN Business Insight to jej kupno w sklepie internetowym ICAN. Można to zrobić klikając WYBIERAM przy jednym z wariantów prenumeraty na ican.pl/prenumerata lub bezpośrednio w sklepie na sklep.ican.pl, wchodząc w zakładkę Magazyn > Prenumerata, a następnie wybierając odpowiedni wariant prenumeraty: Basic, Advanced lub Premium.

Zamówienie można również złożyć dzwoniąc pod numer 22 11 33 702 lub wysyłając pocztą formularz, który znajduje się w publikacjach wydawnictwa ICAN Institute.

Czym jest ICAN Digital Services?

ICAN Digital Services to cyfrowa biblioteka wiedzy ICAN, która obejmuje bieżące zasoby online, artykuły pochodzące ze wcześniejszych wydań „ICAN Management Review” i „Harvard Business Review Polska” oraz innych publikacji wybranych przez ICAN.

Można z niej korzystać zarówno na hbrp.pl i ican.pl, jak i w serwisie myican.pl, który zbiera treści z obydwu stron.

Jak uzyskać dostęp do cyfrowej biblioteki wiedzy?

Dostęp do pełnych zasobów cyfrowej biblioteki wiedzy ICAN, czyli ICAN Digital Services, można uzyskać poprzez zakup prenumeraty magazynu w wariancie z pełnym dostępem, czyli np. Advanced lub Premium.

Jest to dostęp do wszystkich materiałów publikowanych na hbrp.pl i ican.pl, niezależnie od formatu (np. artykuły, webinaria, nagrania audio).

Jak działa myICAN?

Konto myICAN to osobiste konto użytkownika produktów i usług ICAN Institute, które umożliwia m.in.:

 • spersonalizowanie wyświetlanych treści z serwisów hbrp.pl i ican.pl oraz produktów ICAN Institute,

 • przechowywanie informacji na temat ulubionych i przeczytanych treści,

 • zarządzanie własnymi wydarzeniami, w szczególności udziałem w programach szkoleniowych,

 • podgląd informacji na temat udostępnionych produktów online oraz wygodne przejście do stron umożliwiających korzystanie z tych produktów.

Założenie konta myICAN odbywa się w momencie rejestracji na stronie myican.pl lub w jednym z poniższych serwisów:

 • hbrp.pl

 • ican.pl

 • sklep.ican.pl

 • platforma iba.ican.pl

Każda osoba, która posiada już konto w serwisie hbrp.pl, ican.pl, sklep.ican.pl lub iba.ican.pl, posiada także konto myICAN. I odwrotnie – rejestracja konta na myICAN powoduje automatyczne założenie konta w serwisie hbrp.pl, ican.pl, sklep.ican.pl i iba.ican.pl.

Jak zalogować się do konta myICAN?

Aby zalogować się do konta myICAN, należy wejść na stronę myican.pl i wpisać adres e‑mail podany przy rejestracji oraz hasło.

Za pomocą tych danych zalogujesz się także do konta myICAN, serwisów hbrp.pl, ican.pl, sklep.ican.pl oraz na platformie iba.ican.pl.

Jeśli zapomniałeś hasła do myICAN i nie możesz się zalogować na swoje konto, postępuj zgodnie z poniższymi punktami:

 1. Wejdź na stronę logowania myican.pl.

 2. Kliknij opcję resetu hasła.

 3. Po kliknięciu zostaniesz przekierowany na stronę zmiany hasła w myICAN: wpisz tam swój adres e‑mail i wyślij.

 4. Odbierz wiadomość z linkiem do resetowania hasła i postępuj według instrukcji.

Na jaki okres zawierana jest umowa?

Umowa prenumeraty zawierana jest na czas nieoznaczony. Okres rozliczeniowy subskrypcji rozpoczyna się w miesiącu złożenia zamówienia i trwa przez 12 kolejnych miesięcy.

Jaki jest koszt dostawy?

Prenumeratorzy nie ponoszą kosztów dostawy magazynów. Pierwsza przesyłka, w zależności od wagi, nadawana jest listem rejestrowanym bądź kurierem. Kolejne numery magazynów wysyłamy listem zwykłym.

Jakie są formy płatności za prenumeratę?

Płatności za zamówienie prenumeraty ICAN Business Insight w sklepie internetowym ICAN można dokonać na pięć sposobów:

 • kartą płatniczą za pośrednictwem systemu rozliczeń PayU,

 • przelewem elektronicznym za pośrednictwem systemu rozliczeń PayU,

 • za pomocą rat PayU,

 • bezpośrednim przelewem: zaraz po złożeniu zamówienia w sklepie wyślemy na Twoją skrzynkę mailową wiadomość z numerem rachunku bankowego ICAN Institute,

 • gotówką za pobraniem: płatność u kuriera.

W przypadku zamówienia telefonicznego jedyną dostępną formą płatności jest przelew na rachunek bankowy ICAN Institute, podawany w wiadomości mailowej.

Termin płatności wynosi 14 dni od momentu potwierdzenia przyjęcia zamówienia. Przyjęcie zamówienia następuje do 1 dnia poprzez wysłanie wiadomości ze szczegółami zamówienia na adres e‑mail podany podczas rejestracji konta w sklepie internetowym.

Co zrobić w przypadku problemów z płatnością elektroniczną?

W przypadku problemów z płatnością prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta (mailowo pod adresem infolinia@ican.pl lub telefonicznie pod numerem 22 11 33 444).

Jak mogę zapoznać się z regulaminem prenumeraty?

Regulamin prenumeraty można przeczytać, wydrukować lub pobrać w formacie PDF ze strony ican.pl/regulamin. Jest również dostępny na stronie sklepu biznesowego ICAN sklep.ican.pl.

Czym jest ICAN Institute?

ICAN Institute powstał w 1992 roku jako firma edukacyjno-doradcza. Od ponad 20 lat prowadzi programy rozwojowe, z których skorzystało ponad 25 000 menedżerów i specjalistów. Wydaje magazyny „ICAN Management Review”, „Harvard Business Review Polska” i „MIT Sloan Management Review Polska” oraz nagradzane i cenione publikacje książkowe, m.in. Umysł lidera, Jak zrobić błyskotliwą karierę i…jej nie zaprzepaścić, 8 kroków do wyższej efektywności, Negocjuj nienegocjowalne, Machina sprzedażowa i Pricing Man. Realizuje badania praktyk zarządczych w polskich firmach pod marką ICAN Research. Ponadto organizuje konferencje i wydarzenia biznesowe, które przyciągają wybitnych ekspertów z całego świata.

W ofercie programów rozwojowych obecnie znajdują się trzy następujące linie:

ICAN Institute realizuje również programy in-company, oferujące rozwiązania rozwojowe dopasowane do indywidualnych potrzeb danej organizacji.

Historia ICAN Institute, sylwetki osób związanych z firmą oraz szczegółowe informacje dotyczące oferty znajdują się na stronie: ican.pl.