Ważny komunikat dotyczący II Kongresu MIT Sloan Management Review Polska

Kongres odbędzie się w nowej, cyfrowej formule! Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące zmian w organizacji wydarzenia.

Ze względu na kwestie wspólnego bezpieczeństwa związane z obecną sytuacją powodowaną koronawirusem Kongres MIT Sloan Management Review Polska zmienia formułę na cyfrową. Dzięki temu – niezależnie od napotkanych przeszkód – dostarczymy uczestnikom eksperckiej wiedzy o wykorzystywaniu nowych technologii w nieprzewidywalnych realiach biznesowych! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Dlatego o udziale w kongresie decyduje kolejność zgłoszeń.

Na uczestników czekają 4 bloki tematyczne z transmisjami przemówień na żywo takich ekspertów jak George Westerman, Sergei Ikovenko, Aleksandra Przegalińska czy Hans van Grieken, liczne moderowane sesje Q&A i wiele okazji do cyfrowego networkingu.

Nowa formuła kongresu jest odpowiedzią na aktualną sytuację wielu organizacji – znaczną część wystąpień poświęcimy transformacji cyfrowej w czasach kryzysu oraz sposobom, w jakie technologia może wspierać biznes w okresie spowolnienia.

Najważniejsze informacje w skrócie:
> Wydarzenie odbędzie się w formule online.
> Udział jest bezpłatny.
> Liczba miejsc jest ograniczona – o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
> Termin wydarzenia pozostaje bez zmian – jest to 21-22 kwietnia 2020 r.

Więcej szczegółowych informacji oraz program wydarzenia znajdziesz na stronie: https://kongresonline.mitsmr.pl/kongresonline

Zapisy wkrótce.