Na naszych oczach sztuczna inteligencja zmienia świat biznesu, wywracając do góry nogami dotychczasowe zasady i metody działania. Jaki wpływ ma AI na naszą pracę? W jakim kierunku ewoluują dzisiejsze technologie i ich wykorzystanie w życiu organizacji? Poznaj najnowsze trendy i opinie ekspertów, a także zainspiruj się doświadczeniami firm.

JAK AI ZMIENIA NASZE ŻYCIE?

Sztuczna inteligencja śmiało wkroczyła w wiele obszarów naszego życia. W tym miejscu wymienić można chociażby biznes, gospodarkę, edukację, rozrywkę czy szeroko pojęty sektor usług. Dzwoniąc na infolinię, rozmawiamy z botem; podczas surfowania w Internecie wirtualny asystent podsuwa nam produkty odpowiadające naszym potrzebom; rozwiązujemy test na platformie online, a w czasie rzeczywistym analizowana jest poprawność naszych odpowiedzi.

POZNAJ SEKRETY SZTUCZNEJ INTELIGENCJI I WYGRYWAJ!

Poznaj najnowsze trendy i sposoby wykorzystywania sztucznej inteligencji w biznesie. Dowiedz się, w jakich obszarach okaże się ona najskuteczniejsza i przyniesie najlepsze rezultaty. Sprawdź, jakie szanse, a jakie zagrożenia stwarza sztuczna inteligencja w biznesie.

Sięgnij po starannie wyselekcjonowany wybór artykułów światowych i polskich ekspertów, dzięki którym poznasz aktualne możliwości AI, sposoby stosowania jej w organizacjach i kierunek ewolucji sztucznej inteligencji w najbliższej przyszłości. Czym zaskoczy nam AI w niedługim czasie? Przekonaj się sam!

Z lektury dowiesz się m.in.:

– Czy grozi nam całkowita automatyzacja pracy? Które zawody ulegną największym przeobrażeniom?

– Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w obsłudze klienta i jak boty mogą wesprzeć tradycyjne zespoły?

– Czy potrafimy w pełni zaufać AI – zwłaszcza w dobie gorących debat wokół relacji między personalizacją a prywatnością?

– W jakim stopniu najnowsze rozwiązania technologiczne pomogą usprawnić tradycyjne procesy i struktury w organizacjach?

– Jakie szanse i zagrożenia niesie ze sobą technologia rozpoznawania twarzy? W jakich branżach znajdzie ona szczególne zastosowanie?