Autorzy

JOANNA KOPROWSKA

Dziennikarka, redaktorka i copywriterka. Od ponad trzech lat pracuję dla ICAN Institute, wydawcy „Harvard Business Review Polska” oraz od niedawna „MIT Sloan Management Review Polska”. Najpierw jako copywriter, następnie jako redaktor.

Piszę od kiedy pamiętam, a profesjonalne szlify zdobywałam jeszcze w czasie studiów. Specjalizuję się w tworzeniu treści o tematyce biznesowej i lifestylowej oraz copywritingu. Dotychczas redagowałam i pisałam artykuły, raporty oraz opracowania naukowe, współpracując m.in. z  „Harvard Business Review Polska”, „Modą na Zdrowie”, „Slow”, „Kuchnią”, „Eurogospodarką”. 

Jestem zwolenniczką pisania w przystępny, obrazowy sposób nawet o rzeczach trudnych i skomplikowanych. Szczególnie interesują mnie zagadnienia dotyczące wpływu technologii na kulturę organizacyjną, modele biznesowe, HR, przywództwo oraz zarządzanie sobą i zespołami. Uszczęśliwia mnie pisanie o radości pracowników, inicjatywach z zakresu rozwoju talentów, well-being i wspierania różnorodności. Niemal codziennie zastanawiam się nad tym, co przyniesie przyszłość – zarówno biznesowi, jak i społeczeństwu czy środowisku.

Studiowałam filologię polską i dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, a kompetencje biznesowe zdobywałam w ramach prestiżowych programów rozwoju ICAN Institute. Jestem absolwentką takich szkoleń jak Sales Strategy ProgramTM, Strategic Leadership AcademyTM, B2B Business Development ProgramTM czy Elite Leadership ProgramTM. W planach mam kolejne wyzwania rozwojowe.

Gorąco zachęcam do kontaktu:

E: redakcjamit@mitsmr.pl
M:+48 728 501 024

Artykuły: